wtorek, 31 stycznia 2012

Wymiana - Z miłością w tle :-)

Wczoraj zapukał do mnie listonosz i wydobył z torby dosyć sporą przesyłkę :-) Uwielbiam niespodzianki, dlatego z wielkim przejęciem zaczęłam dobierać się do koperty. I oto, co w niej odkryłam:
Prawda, że wspaniałości! Jestem niesamowicie szczęśliwa z przesyłki od justilli10. Bardzo Ci dziękuję.  Jesteśmy trudną parą wymiankową, bo gustujemy w odmiennych książkach, ale uważam, że stanęłaś na wysokości zadania!! :-) Obydwie autorki są znane mi tylko z Waszych blogów, jeszcze żadnej książki ich nie czytałam , dlatego to będzie świetna okazja. Od jakiegoś czasu myślałam o przeczytaniu jakieś książki p. Roberts. A co do pani M. Kalicińskiej, to o ile do Rozlewiska jakoś mnie nie ciągnie, to właśnie chciałam jakoś dorwać "Zwyczajnego faceta", by poznać jej pióro. Skąd wiedziałaś?!?! To niesamowite:-) Jeszcze raz pięknie Ci dziękuję!


cnwphfOIGGRGGGGGGGGGGGFRFWEPKOOOOOOOOOG\'P;FJVSM;L,FSD;AKVGVKKGGKKKKKKKKKKKKKKKKKKKGMBN DXZ


A to podziękowania od Marysi. Wiersze, co coś co Mania uwielbia, czytam jej w różnych tonacjach głosu i świetnie zawsze się przy tym bawimy:-) A co najpiękniejsze zbioru wierszy pani Doroty Gellner nie miałyśmy. 


Justyna, normalnie mam ochotę Cię wyściskać!!!


Te dwie piękne zakładki to ręczna robota, podziwiajcie:-) Są śliczne, to przez moje zdjęcie nie widać i całkowitego uroku! I jeszcze umilacze i kartka ze Stargardu, i zachęty filmowe, i słów kilka listowych! Pięknie, pięknie dziękujemy!

2 komentarze:

  1. Wspaniałe prezenty! :) Miłego czytania!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo, bardzo, bardzo plecam "Hołd". Przeczytałam już jakiś czas temu, ale naprawdę bardzo miło ją wspominam.

    OdpowiedzUsuń